جهت مشاوره رایگان با شماره ٤٤٩٠٩٠١٨ و ٠٢١ ٤٤٩٠٩٠١٧ تماس بگیرید
Skip Navigation Linksصفحه اول > درباره ما

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت روانساز راه ابریشم (سهامی خاص) در سال 1379 فعالیت تولیدی و بازرگانی خود را با هدف بهینه سازی هر چه بیشتر مصرف انرژی در کشور آغاز نموده است و در این راستا با هدف قراردادن صنعت ساختمان و ابنیه و بهره گیری از آخرین تکنولوژی و طراحی محصولات روز دنیا که هر کدام نقش بسیار مهمی را در کاهش مصرف انرژی ایفا می کنند امید آن را دارد تا بتواند سهم قابل توجه و موثری در بهینه سازی انرژی این صنعت در کشور دارا باشد.

شرکت روانساز راه ابریشم یک از منحصر به فردترین مجموعه های تولید محصولات آلومینیوم کشور در صنعت ساختمان است که با تکیه بر داشتن دانش روز دنیا، پرسنل و نیروهای متعهد، مجرب و کارآزموده و به کارگیری بهترین نوع طراحی محصولات کشور اسپانیا و هلند و همچنین دارا بودن ماشین آلات مدرن با تکنولوژی پیشرفته در این صنعت شهرت یافته است.

این ویژگیها است که معتقدیم پشتوانه ما در ادامه راهمان میباشند. عملکرد سال جاری، نقطه عطف دیگری برای روانساز راه ابریشم بوده و اینجانب به عنوان مدیرعامل و سرمایه گذار به موفقیت های جاری شرکت بسیار مفتخر می باشم. حفظ مدیریت مستمر و برنامه ریزیهای دقیق، به جایگاه شرکت در رشد آتی آن و سوق دادن از یک منبع محلی به یک تولید کننده ملی و آتی بین المللی کمک شایانی خواهد نمود.

اهداف بزرگ و متعالی برای آینده ای نزدیک داریم که توسط سرمایه گذاری شایان توجه در فعالیت های شرکت از تولید و تکنولوژی تا سیستم فروش در گسترش نام تجاری و ارتباطات در کنار سرمایه گذاری در نیروی انسانی، مشتریان و جامعه دور از دسترس نخواهد بود. اطمینان دارم استراتژی دقیقی برای دستاوردهایمان به عصر جدیدی از عملکرد را برگزیده ایم و امیداورم که بتوانیم به همه آنها دسترسی پیدا کنیم. تعاملات بزرگ و موفق هستیم در انتظار سالهای سرشار از امیداورم که بتوانیم به همه آنها دسترسی پیدا کنیم..

از مشتریان و شرکای تجاری خود برای حمایت و وفاداریشان در طول این سفر طولانی متشکریم

بیانیه

با توجه به اینکه امروزه بهینه سازی مصرف انرژی یکی از بخشهایی است که بیش از پیش توجه کشورهای در حال توسعه را به خود جلب کرده است و همچنین نظر به اینکه حدوداً 40% انرژی در ساختمانها از طریق پنجره های غیر عایق به هدر می رود، لزوم استفاده از پنجره های عایق و دو جداره به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی گریز ناپذیر است. ارائه بهترین کیفیت ، بهترین خدمات فروش و پس از فروش و رضایت بی قید و شرط مشتری که در حقیقت اصلی ترین و مهمترین شریک تجاری شرکت می باشد بیانه ایست که تک تک همکاران در همه بخش های شرکت باید به آن متعهد و پایبند باشند و بدانند که "همیشه حق با مشتری است"و فروش پایان معامله با ما نیست بکله آغاز تعهدی بزرگ است.

ماموریت

افزایش تولید محصولات آلومینیومی با تکنولوژی و فن آوری جدید در صنعت ساختمان جهت هر چه بهینه تر شدن مصرف انرژی در کشور

چشم انداز

- معرفی و ارائه بهترین محصولات آلومینیوم در ساختمان به این صنعت
- دارا بودن سهم مناسبی از بازار و معرفی نام های تجاری محصولات شرکت
- ایجاد یک سبد کامل محصول برای سهولت در امر خرید مشتریان
- ایجاد یک حس بسیار مطلوب و لذت بخش از خرید به مشتریان شرکت

آلومینیوم در ساختمان
پنجره ترمال بریک آلومینیومی
بیلت آلومینیومقالب اکستروژن اکسترود آلومینیوم
ماشین اکسترود آلومینیومپروفیل ترمال بریک آلومینیوم
شرکت آرد ماشین  فرآیند بهبود پارسیان  پارس بلور  اسبدوانی ایران  فام گستر آرین  جامپیران  باطری 222  ارژن شیمی  شکرانه سلامت بین الملل  iranian dates  روانساز راه ابریشم  لوبکات  تالار ماهان  تالار پارسین  پادیسان  سوارکاری تهران